,

Balotelli oświadczył się na brazylijskiej plaży

przez Patrycja Kaminska

Włoski piłkarz Mario Balotelii oświadczył się swojej dziewczynie Fanny Neguesha tuż przed piłkarskimi Mistrzostwami Świata, które rozpoczną się w czwartek się w Brazylii. Napastnik AC Milan ujawnił tę informację w Internecie w ostatni wtorek.

Balotelli ogłosił zaręczyny za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie aplikacji Instagram, gdzie opublikował zdjęcie brazylijskiej plaży, na której oświadczył się swojej wybrance. Piłkarz pochwalił się także zdjęciem pierścionka zaręczynowego.


Powiedziała tak… najważniejsze tak w moim zyciu”, napisał włoski napastnik pod swoim postem w Internecie. Fani szybko zareagowali na tę wiadomość i ponad 41,000 milionów ludzi kliknęło „lubię to” pod opublikowanym zdjęciem.


Balotelli przyleciał do Brazylii już 5 czerwca wraz z całą włoską drużyną piłkarską, jako że pierwsze rozgrywki zaczynają się już w czwartek. Po oświadczynach narzeczeni nie mieli dużo czasu dla siebie, gdyż napastnik AC Milan już następnego dnia musiał stawić się na trening w Rio de Janeiro.

Poprzedni

W Rzymie odbył się marsz równości

Sycylia: tegoroczne lato będzie ubogie w rozrywki i wydarzenia kulturalne

Następny

Dodaj komentarz