,

Berlusconi nadal w szpitalu

przez Patrycja Kaminska

Silvio Berlusconi nadal przebywa w szpitalu San Rafaelle w Mediolanie i nie wiadomo dokładnie kiedy zostanie wypisany. Procesy sądowe, które nad nim ciążą, przesunięto wstępnie na poniedziałek 18 marca.

Berlusconi już szósty dzień przebywa w mediolańskim szpitalu San Raffaelle i jak podaje jego osobisty lekarz Alberto Zangrillo, nie wiadomo na razie kiedy były premier będzie mógł być wypisany.

 

Lekarze nadal analizują stan zdrowia Berlusconiego i nie są w stanie powiedzieć czy można już zakończyć hospitalizację. Były szef rządu trafił do szpitala z powodu problemów z oczami. Wcześniej, adwokat Berlusconiego, Niccolò Ghedini, stwierdził, że były premier być może będzie mógł wyjść w zeszły czwartek i uczestniczyć w procesach pod opieką lekarza.

 

Na Berlusconiego po wyjściu ze szpitala czekają dwa procesy – jeden dotyczy korzystania z prostytucji nieletnich, zaś druga sprawa związana jest z jego odwołaniem od wyroku skazującego go na cztery lata za oszustwa przy zakupie praw do emisji w jego telewizji Mediaset.

Poprzedni

Aresztowano 73-letniego Włocha przemycającego narkotyki o wartości miliona euro

Pierwsze dni nowego włoskiego parlamentu w atmosferze chaosu i niezgody

Następny

Dodaj komentarz