Chcesz zostać tłumaczem włoskiego? Sprawdź, co się liczy!

Text Translation Typed On Retro Typewriter

Zaprzyjaźnij się z włoskim. Poznaj Włochy, tutejszą kulturę i mentalność mieszkańców słonecznej Italii. Zwróć uwagę na wszystko to, co jest „obce” i „inne”. Na każdym etapie ścieżki edukacji dużo ćwicz. Praktyka to pierwszy poważny krok do przejścia pewnego dnia na zawodowstwo. Tłumacz włoskiego „tłumaczy” nie … Zobacz więcej »

Wakacje w Chorwacji – obostrzenia covidowe i ubezpieczenie turystyczne

Split nabrzeże i widok z lotu ptaka Marjan, Dalmacja, Chorwacja

Chorwacja to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów Polaków, więc nic dziwnego, że wielu z niecierpliwością oczekiwało informacji o zniesieniu obowiązujących tam obostrzeń związanych z epidemią COVID-19. Czy dzisiaj można już bez obaw podróżować na Półwysep Bałkański? Jak się przygotować do takiego wyjazdu? Dobra wiadomość … Zobacz więcej »

Sposób na swobodne żeglowanie i piękne nadmorskie wakacje

Astonishing view of Poltu Quatu port and bay with yachts and motorboats on Costa Smeralda. Popular travel destination of Mediterranean sea. Location: Poltu Quatu, Province of Sassari, Sardinia, Italy

Od dawien dawna oceany czy morza przyciągają ludzi. Są szlakami transportowymi, często też dają jedzenie, nic więc dziwnego, że chętnie spędzamy nad wodą swój czas wolny. Żeglowanie to fantastyczna okazja, by popodziwiać wspaniałe panoramy nadmorskie, a także poczuć ten charakterystyczny wiatr we włosach. Nie każdy … Zobacz więcej »