,

Czy parking przy lotnisku musi być drogi?

przez bedy

Turystyka w ciągu ostatnich lat cieszy się wyjątkowo dynamicznym rozwojem i zainteresowaniem potencjalnych klientów na całym świecie. Wszystko za sprawą dostępnej technologii i tego, że ludzie zarabiają coraz lepiej. Oczywiście ceny usług również rosną razem z inflacją, lecz czy na pewno w dalszym ciągu możemy je zaliczyć do kategorii zawyżonych? Sprawdź i przekonaj się na własne oczy o dostępnych możliwościach. 

Ceny parkingów z Parkos

Wybierasz parking Modlin i zauważasz, że na stronie pośrednika cena jest niższa, niż bezpośrednio u usługodawcy? Prawdopodobnie taki stan rzeczy wywołuje u większości potencjalnych klientów wiele pytań. Czy to błąd? Nie! Otóż przy szerszej współpracy, negocjacja cen wygląda nieco inaczej. Parkos pozwala znaleźć parking przy lotnisku osobom, które prawdopodobnie nie znalazłyby dane obiektu, gdyż położony jest on nieco dalej od lotniska. W zamian za dostarczenie nowych klientów dostawcy oferują niższe ceny, które pokrywają zarówno prowizję, jak i dodatkowy rabat. 

Co, jeśli obiekt oddalony jest od lotniska?

Spacer z bagażami odpada, a wezwanie taksówki to dodatkowy koszt i strata czasu. Na szczęście z Parkos nie trzeba się o to martwić, ponieważ gdy parking znajduje się kilometr lub dwa od lotniska, kierowcy odwiozą Cię darmowym autobusem na halę odpraw. Tego typu usługa nazywa się transfer na lotnisko i wliczona jest w cenę. Gdy wrócisz, autobus odbierze Cię z lotniska i zabierze na parking. 

 

Interesującą alternatywą jest jednak usługa parkingowa. W tym przypadku umawiasz się o określonej godzinie z pracownikiem parkingu na hali odpraw i przekazujesz mu klucze wraz z informacją, gdzie zaparkowany jest pojazd (oczywiście na terenie lotniska, a nie po drugiej części miasta). On odwozi samochód i deponuje klucze w bezpiecznym sejfie.

Kiedy najlepiej szukać tańszych ofert?

Oczywiście w okresach mało popularnych i z dużym wyprzedzeniem czasowym. Często mogą pojawiać się dodatkowo obniżki sezonowe, które zapewnią ok. 10-50% rabatu na usługi. Czy warto czekać? Wszystko zależy od tego, jak odległy jest Twój wyjazd. Jeśli znasz już datę podróży, masz wynajęty nocleg i pozostaje jedynie kwestia parkingu, warto niezwłocznie podjąć decyzję, by nie zostać bez zarezerwowanego miejsca postojowego. 

Pamiętaj, że w razie potrzeby zawsze istnieje możliwość dokonania zmian lub anulowania danej rezerwacji – zgodnie z regulaminem, nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem. Warto więc rozważyć dostępne możliwości i w razie potrzeby skontaktować się bezpośrednio z pracownikami parkingu. Skąd wziąć ich numer? Jest on w mailu potwierdzającym rezerwację. Warto więc sprawdzić go wcześniej i zapisać w swoim telefonie, by był pod ręką we wszystkich awaryjnych sytuacjach. 

 

Poprzedni

Święta we Włoszech – najpiękniejsze zdjęcia!

TOP 10 najpiękniejszych wakacyjnych hoteli we Włoszech – zdjęcia!

Następny

Dodaj komentarz