,

Donna d’Onna

przez Hanna Szendzielorz

Singiel Donna d’Onna poprzedzający płytę dvd „Amiche per l’Abruzzo”, która została stworzona w celu wsparcia ofiar trzęsienia ziemi w czerwcu 2009 roku w rejonie Abruzzo, został wpuszczony do obiegu oraz jego kupna w sieci oraz będzie puszczany w stacjach radiowych.

Od piątku 28 maja 2010 udostępniony do kupna został singiel z płyty „Amiche per l’Abruzzo”, która wejdzie na rynek 22 czerwca. Donna d’Onna to singiel, który Gianna Nannini napisała przy współpracy Isabelli Santacroce po obejrzeniu zdewastowanych wskutek trzęsienia ziemi miast w rejonie Abruzji. Dokładnie tym kawałkiem Laura Pausini, Gianna Nannini, Fiorella Mannoia, Giorgia oraz Elisa zakończyły niepowtarzalny wieczór na stadionie San Siro, z którego dochód został przekazany na pomoc poszkodowanym mieszkańcom z Abruzji.

 

Przy pomocy Gaetano Morbioli został stworzony wideoklip, który w ciągu 4minut i 33 sekund przedstawia muzykę, głosy i emocje towarzyszące temu wyjątkowemu wieczorowi, który był wyrazem współczucia i solidaryzowania się ze wszystkimi ofiarami tragicznych wydarzeń.

Poprzedni

Targi rozwodowe w Mediolanie

W poszukiwaniu miłości: 6 czerwca maraton singli w Mediolanie

Następny

Dodaj komentarz