,

Gdzie wakacje spędzają włoskie gwiazdy?

przez redakcja

Porto Cervo, Milano Marittima, Saleto i St Tropez to miejsca wypoczynku czołowych włoskich gwiazd i nie tylko. Przeczytaj o tym jak wolny czas spędzają sławni włosi!

W momencie gdy polityka i codzienne obowiązki stają się tematami nudnymi do dyskusji w czasie wakacji, przychodzi czas na relaks. Zobaczmy zatem najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Uwaga jest taka iż nie tylko gwiazdy światowej sławy mogą na nich wypoczywać, ale również i TY.

 

  1. Saint Tropez to ostatnio bardzo popularna meta relaksu gwiazd. Mimo że znajduje się na ziemi francuskiej nie sposób o niej nie napisać. To co wyróżnia to miejsce to urok i natura razem wzięte. Chroniona przez zatokę i krystalicznie czyste morze jest najlepszym miejscem wypoczynku na Costa Azzurra. To właśnie to miejsce jest turystyką elit. W tym roku Saint Tropez wypoczywają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas którzy znowu pokazują się razem.
  2. Porto Cervo to serce Costa Smeralda usytułowanej na Sardynii. Można się tam dostać samolotem lądując na lotnisku w Olbia. Oprócz wspaniałaych plaż znajdziemy tam wiele sklepów a może i spotkamy takie gwiazdy jak Edward Horton,  Gwyneth Paltrow, Steven Spielberg którzy spędzają wakacje właśnie na swojej barce Seven Seas za bagatela 200 milionów dolarów.

 

Zobacz co kupił sobie Steven Spielber na okres wakacyjny (video)

 

A włosi?

Valeria Marini i Samantha De Grenet spędzają swe wakacje w Gallipoli na przepięknych plażach regionu slentane. Na wybrzeżu Rzymu spotkać można popularnego piłkarza As Roma Francesco Totti z żoną Ilary Blasi. Cesare Cremonini chyba już kończy swą miłość z Malika Ayane, wszystko a świadczy o tym fakt iż bawi się właśnie w Portofino ze swymi znajomymi, kto wie może uda wam się kogoś z nich spotkać. Powodzenia!

Poprzedni

Sezon Letni w Termach Karaklli 2011

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones w Portovenere

Następny

Dodaj komentarz