,

Niezwykła kartka, niezwykły prezent …

przez Malgorzata Karkota

WENECJA (15 grudnia) – Marzycie o wzięciu kotka lub szczeniaczka, lecz zwyczajnie brak wam miejsca albo czasu? Szukacie prezentu, który będzie zarazem niezwykły i pożyteczny? W takim razie nowy projekt OIPA – Międzynarodowej Organizacji Ochrony Zwierząt – powinien się wam spodobać…. Za 18 euro możecie podarować niezwykłą kartkę świąteczną i nie tylko: przelew posłuży na opłacenie miesięcznych kosztów utrzymania przyjaciela na czterech łapach.

Włoska filia OIPA propaguje ten niezwykły prezent. Korzyści są dwie – po pierwsze, niezwykła kartka zostanie wysłana drogą pocztową, jak wszystkie inne życzenia świąteczne. Znajduje się na niej zaświadczenie o utrzymywaniu zwierzątka przez miesiąc w zamian za przelaną sumę. Po drugie – stowarzyszenie musi zadbać o wyżywienie i godne warunki pobytu wielu zwierząt, zaś akcja daje okazję do konkretnego działania. Na co więc jeszcze czekać?

 

Aby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, należy wpłacić 18 euro na podane konto, zaś w tytule przelewu wskazać imię czworonożnego przyjaciela, którego podobizna znajdzie się na kartce. W poniższej galerii zdjęć można znaleźć wiele zwierząt, którym można pomóc. Być może nie tylko wpłacając pieniądze, ale i ofiarując im dom, gdzie znajdą miłość i bezpieczeństwo.

Poprzedni

Walka z czasem, czyli świąteczny stres zakupowy

Wlochy.edu.pl na facebooku!

Następny

Dodaj komentarz