Polska Ludoteka w Abano Terme (Pd)

Dla mieszkających w Veneto zostało stworzone nowe miejsce spotkan polskich i mieszanych rodzin z dziecmi do 6 lat. Miejsce nazwaliśmy Polska Ludoteka, mieści się w Dziecięcym Centrum Edukacyjnym (Centro Educativo Prima Infanzia) e Abano Terme Pd, przy ulicy Pillon 4.
Najbliższe daty spotkań to 20 czerwca, 11 lipca, 25 lipca i 1 sierpnia, zawsze w godzinach od 16.00 do 19.00.
Dzieciakom proponujemy szereg zajęć edukacyjnych, animacyjnych i laboratoryjnych prowadzonych przez polskojęzyczny personel pedagogiczny, a rodzicom spotkania z innymi rodzicami, możliwość zawarcia nowych znajomości i wymiany doświadczeń. Kontakt z nami: [email protected] lub telefon komórkowy: 3285876993. Przeczytać o nas można na naszym blogu: www.polskaludoteka.blogspot.com .
Pozdrawiam serdecznie
Barbara Czyżewska – koordynator Polskiej Ludoteki w Dzieciecym Centrum Edukacyjnym przy Cooperativa Sociale Mary Poppins w Padwie.

Hostele w Neapolu

Wakacje na kempingu w Neapolu