,

Przyrządzaj prawdziwą włoską pizzę we własnej kuchni

przez bedy

Fratelli pizza stone – nadszedł czas pizzy! I to domowej produkcji! Dzięki naszemu kamieniowi przyrządzisz w domu najprawdziwszą włoską pizzę. Nasz kamień zapewnia niekończące się możliwości wypieku z autentycznym włoskim smakiem. Jego możliwości są oczywiście szersze – z jego pomocą upieczesz także pyszne ciastka, bułeczki, bajgle czy tortillas.
“Przyrządzaj prawdziwą włoską pizzę we własnej kuchni”Niniejsza oferta przedstawia produkt całkowicie nowy, nieznany dotąd na europejskim rynku – Fratelli Pizza Stone, dzięki któremu będziecie w stanie zamienić swoją domową kuchenkę w nawiązujący do włoskich tradycji, piec do pizzy starego typu, w pełni oddający smak doskonałej, chrupiącej potrawy. Fratelli Pizza Stone, „kamień” do wypieku pizzy, symuluje parametry profesjonalnego pieca. Mikroporowatość kamienia absorbuje wilgoć zawartą w cieście, jednocześnie rozprowadzając równomiernie wysoką temperaturę z Twojej kuchenki. Duża grubość naszego kamienia zapewnia długotrwałe utrzymanie ciepła, a tym samym najwyższą efektywność w przekazywaniu go ciastu, co gwarantuje za każdym razem chrupkość wypieku. Fratelli Pizza Stone produkowany jest z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów ceramicznych. Wyrób posiada Certyfikat Zdrowia akceptowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. W czasie użytkowania Twój kamień będzie szlachetniał – ściemnieje i będzie oddawał „przyprawione” ciepło wzbogacając smak Twoich pizz i innych wypieków.Tak jak wino – im starszy, tym będzie lepszy!

Nie ma też lepszej możliwości zagrzania mrożonej czy zakupionej pizzy. Zawsze będziesz w stanie cieszyć się gorącym, świeżo upieczonymi daniami. W tradycyjnych urządzeniach do wypieku pizzy nigdy nie osiągniemy takich rezultatów, jak w przypadku Fratelli Pizza Stone. Od razu zakochasz się w efektach, które przynosi stosowanie naszego kamienia! Fratelli Pizza Stone został zaprojektowany w sposób, który pozwala na jego użytkowanie zarówno w piekarnikach gazowych jak i zasilanych elektrycznie. Kamień do wypieku pizzy oferujemy w zestawie uzupełniającym produkt podstawowy o niezmiernie użyteczne akcesoria, a mianowicie: profesjonalną drewnianą łopatkę, niezbędną do wkładania i wyjmowania pizzy z piekarnika, a także służącą do formowania pizzy przed jej upieczeniem, książeczkę zawierającą przepisy na pizzę i sosy oraz instrukcję użytkowania.
ZAMIEŃ SWOJĄ KUCHNIĘ W MINI PIZZERIĘ ! Zostań profesjonalnym pizzerem używając naszego kamienia i łopatki do nakładania.
Nasz zestaw Fratelli Pizza Stone ma uniwersalne zastosowanie: praktycznie każdy lubi pizzę! Jest to więc znakomity podarunek, właściwie dla każdego i z każdej okazji. Spraw przyjemność sobie i Twoim bliskim !
OPIS PRODUKTU Fratelli Pizza Stone – okrągły kamień do wypieku pizzy:
Wymiary: średnica – 33 cm, grubość – 2 cm
Ciężar: 4,7 kg
Materiał: 100% ekologiczny, wypalony materiał
Drewniana łopatka
Wymiary: 31 cm x 34 cm
Materiał: sklejka wodoodporna
Przepisy na ciasto i sos oraz instrukcja użytkowania


Poprzedni

Geneza Pizzy i Pizza Stone

Którędy do Bari?

Następny

Dodaj komentarz