Wielka akcja malowania bombek. Przyłącz się i Ty!

Już po raz trzeci, Stowarzyszenie Comunità Polacca w Rzymie przy współpracy ze Szkoła Polską w Rzymie organizuje z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wielką akcję charytatywną na rzecz pomocy potrzebującym dzieciom w kraju.

6 grudnia br. o godz. 16.00 w lokalu Szkoły Polskiej przy Vicolo Doria 6B w Rzymie dzieci będą ręcznie zdobiły świąteczne bombki, które tego samego dnia zostaną wystawione na aukcji, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi “Krwinka”.
Patronat medialny „Nasz Świat”.

Gorąco zapraszamy wszystkie środowiska polonijne do przyłączenia się do naszej akcji i zorganizowanie imprezy o tym samym charakterze w innych włoskich miastach.

* prosimy rodziców dzieci nie uczęszczających do Szkoły Polskiej w Rzymie o zgłaszanie telefoniczne nazwisk pociech, które pragną wziąć udział w tegorocznej akcji pod numer redakcji „Nasz Świat” 06/87410618 lub e-mail: [email protected]

Polskie przedszkole w Katanii już działa!

Przemycali 153 wagony papierosów Aresztowani dwaj Polacy