Wlochy.edu.pl na facebooku!

przez redakcja

Minęły już ponad 2 lata od momentu kiedy moja redakcyjna koleżanka pisała “Dwaj bracia od dzieciństwa interesowali się krajem wielkiego buta. Ich pasja rozwijała się z roku na rok, aż w końcu stworzyli jedyny w swoim rodzaju klub miłośników Italii. 11 lipca 2008 roku, tuż przed północą zaistnieli w sieci.”

Chodzi oczywiście o portal wlochy.edu.pl, a tymi dwoma pasjonatami byli (i nadal są0 mój brat i ja. Tym bardziej jest mi niezmiernie miło poinformować iż wkraczamy na nowy etap rozwoju naszego portalu. Dnia 9 grudnia 2010 roku uruchomiony został nasz kanał społecznościowy na facebooku. Ma on za zadanie w głównej mierze przedstawianie ciekawostek z Włoch które od początku istnienia aż do dnia dzisiejszego pojawiają się na naszym portalu.

Naszą społeczność facebookową znajdziecie pod linkiem:

Jeśli chcesz tworzyć jej część kliknij na „Lubię to”

Saluti!

Rafał Bednarski

Niezwykła kartka, niezwykły prezent …

Italia w bieli