,

Włochy: perła Europy

przez bedy

Odwiedzanie nowych miejsc to nie tylko świetna okazja do odpoczynku, ale także do tego, by poznać nowe miejsca i dowiedzieć się czegoś o historii i kulturze innych państw. Polacy coraz częściej wybierają wyjazdy zagraniczne: od lat na szczytach naszych list znajdują się takie kraje jak Hiszpania, Francja, Grecja czy Włochy.

Urlop można zacząć planować dużo wcześniej. Istnieje wtedy możliwość znalezienia lepszej, tańszej opcji wyjazdu. Biura podróży prześcigają się w ofertach, a w Internecie znajdziesz niezliczone kupony rabatowe, dzięki którym zakupisz wycieczkę w lepszej cenie lub taniej zarezerwujesz hotel.

 

Najciekawsze miejsca Italii


Włochy – kraj na południu Europy, położony na półwyspie apenińskim to miejsce, które oferuje tak wiele, że każdy miłośnik podróży znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą lubiącą leżeć na plaży i  kąpać się w morzu, czy wolisz pozwiedzać ciekawe miasta, we Włoszech poczujesz się jak w niebie.

Ten położony na półwyspie kraj jest otoczony przez Morze Śródziemne i Morze Adriatyckie. Nad każdym znajdziesz przepiękne, czyste plaże i różnego rodzaju kurorty turystyczne. Nad Adriatykiem jednym z najpopularniejszych jest Rimini, nad Morzem Śródziemnym można polecić Monte Rosso czy Deiva Marina.

Jeśli upolowane w sieci bony promocyjne wolisz przeznaczyć na zwiedzanie włoskich miast- masz w czym wybierać. Pełen historii Rzym, modny Mediolan, romantyczna Wenecja czy urokliwa Florencja to tylko kilka z godnych polecenia miast we Włoszech.

Miłośnicy sportów zimowych także znajdą w Italii coś dla siebie. Włoskie Alpy to jeden z najczęściej wybieranych przez narciarzy kierunków eskapad. Livinio, Bormio, czy Albe di Canazei to tylko nieliczne z wielu miejsc, gdzie można poszusować na nartach lub snowboardzie. Liczne trasy narciarskie i bogata infrastruktura sprawiają, że Włochy to doskonałe miejsce na zimowy wyjazd, tym bardziej że odpowiednie warunki utrzymują się tu o wiele dłużej niż w Polsce. Możliwe są wyjazdy w marcu, a nawet jeszcze w kwietniu. W Internecie znajdziesz całą masę ofert i promocji, a kupony rabatowe na wyjazdy narciarskie, także do Włoch, napotkasz na każdym kroku.

 

Gdzie znajdziesz kupony rabatowe na włoskie wakacje?


Opcji zniżkowych najlepiej szukać w miejscach, które specjalnie dla ciebie zbierają je i segregują. Takim miejscem jest http://kupon.pl/. Zespół wyszukuje najlepsze kupony rabatowe i dzieli je na poszczególne kategorie, co dodatkowo ułatwia wyszukiwanie interesującej cię zniżki. Na stronie znajdziesz oferty promocyjne  dla takich serwisów, jak Hostelsclub.pl czy Atraveo.pl, gdzie możesz zarezerwować nocleg. Swoje promocje udostępnia tu także biuro podróży Quality Travel, które organizuje ciekawe wycieczki za niską cenę.

Poprzedni

Wycieczka do Włoch

Włoskie potrawy nie dla obcokrajowców?

Następny

Dodaj komentarz