,

Włochy: zostali milionerami dzięki chwilowej przerwie w dostawie prądu

przez Patrycja Kaminska

Z powodu chwilowej usterki we Włoszech zaroiło się od nowych milionerów. Automaty do gier, po ponownym włączeniu prądu, zaczęły hojnie obdarowywać grających.

Automaty do gier zainstalowane w lokalach publicznych zaczęły wariować i rozdawać pieniądze, z powodu drobnej usterki – chwilowej przerwie w dostawie prądu. Hojnie obdarowani zostali między innymi właściciel straganu z warzywami w Ostii koło Rzymu, który wygrał dziewięć milionów euro, a także młody mężczyzna z Lanciano w Abruzji, któremu automat podarował czternaście milionów euro.

 

Nowych milionerów jest prawdopodobnie więcej, jednak niektórzy postanowili się nie ujawniać, albowiem monopol państwowy, który nadzoruje automaty, nie jest skłonny do wypłaty wygranej. Ci, do których uśmiechnęło się szczęście, wraz z powiadomieniem o wygranej otrzymali na piśmie wiadomość, iż musi ona zostać jeszcze zweryfikowana.

Prawnicy są zdania, że starania o to, aby wejść w posiadanie wygranych tego dnia milionów skazane prawdopodobnie spełzną na niczym.

Poprzedni

Wyrok 14 lat więzienia dla mordercy Polki

Trzeba sprzedać Kampanię i Sycylię

Następny

Dodaj komentarz