,

Włoskie kobiety lubią kochać sie w dziwny sposób

przez bedy

Mediterańska kobieta pragnie kochać sie w publicznych miejscach, żąda ekstrawagancji i więcej spontaniczności. To wyniki sondażu przeprowadzonego wśród samotnych kobiet.
Włoski klub dla singli – „Eliana Monti”, miesiąc temu przeprowadził sondaż wśród żyjących samotnie osób płci żeńskiej w wieku 18-34 lat. Ze zdziwieniem odkryto, że zmienia się oblicze włoskiej kobiety. Na pólnocy pragną kochać się w dziwnych miejscach. Te z południa Wloch są jeszcze bardziej odważne i ekstrawaganckie!

Włoskiej kobiecie nie wystarcza już romantyczna kolacja, serenady pod oknem i słodkie telefony. Prócz romantyzmu i galanterii oczekuje, że w odpowiednim momencie mężczyzna będzie bardziej zdecydowany i… męski.
Być może dlatego aż 62 proc. neapolitańskich kobiet woli przejąć inicjatywę w swoje ręce. Równie przesiębiorcze są kobiety sycylijskie i rzymskie. Ale nie tylko. Jak wynika z sondażu, kobiety z południa kraju lubią próbować nowości. Są namiętne i „gorące”. Tradycyjny seks już ich nie zadawala!

Na północy kobiety pragną kochać się w niekonwencjonalnych miejscach. W Mediolanie aż 42 proc. kobiet zrobiłoby to w kinie, na plaży, czy w pociągu. Najchętniej w „dziwny sposób”. Do ostatniego pragnienia przyznaje się ponad 30 procent Włoszek.

Jaki powinien być mężczyzna, by wzbudził zainteresowanie we włoskiej kobiecie?
Większosc włoskich kobiet chce mężczyznę, który ma zapuszczoną brodę. Tych zanadto wygolonych unikają. Ponadto powinien być dowcipny i pełen polotu. Nie wspominając oczywiscie o muskularnej budowie ciała.

Teraz chyba już jasne dlaczego włoski macho przeżywa kryzys…

Poprzedni

Smsy we Włoszech najdroższe w Europie.

Dlaczego coraz mniej opłaca się nam pracować we Włoszech

Następny

Dodaj komentarz