,

Andiamo in Polonia… Przyjedźmy do Polski…

przez bedy

Firma Consulenti al Quadrato organizuje przedsięwzięcie spoleczno ekonomiczne pod nazwą „Andiamo in Polonia” („Przyjeżdżamy do Polski”), które odbędzie sie we Wrocawiu w dniach 14-18 grudnia 2008 roku. Wydarzenie to obejmuje spotkania biznesowe, B2B, pomiędzy przedsiębiorcami wloskimi i polskimi skierowane do małych i średnich firm.
Celem projektu jest poszerzenie gospodarczego spektrum Dolnego Śląska o kontakty zagraniczne, przede wszytskim o wspólpracę wlosko – polską oraz wzmacnianie wizerunku lokalnych przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych.
Firma Consulenti al Quadrato z siedzibą we Wroclawiu zajmuje się internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw oraz doradztwem dla firm, które chcą poszerzać zakres swoich usług lub zmieniać profil działalności. Firma ma swoje przedstawicielstwa w większości stolic europejskich, a także w Rosji i w Chinach. Jednym z celów Consulenti al Quadrato jest realizacja wydarzeń i inicjatyw dążących do wsparcia międzynarodowej współpracy ekonomicznej. Grudniowe spotkania przyczynią się do wymiany wzajemnych doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami z Włoch. Należy dodać, że w regionie Dolnego Śląska Consulenti al Quadrato jest pionierem w organizowaniu tego typu spotkań.
Podczas grudniowych spotkań przedsiębiorcy polscy będą mieli szansę zaprezentować swoje produkty przedsiębiorcom włoskim, rozpocząć rozmowy na temat możliwości podjęcia współpracy, a także zwrócić uwagę na potencjał ekonomiczny kraju. Organizowane przez Consulenti al Qadrato spotkania mogą pomóc w rozszerzaniu prywatnych dzialalności na rynek zagraniczny, jest to również wspaniala okazja do rozpoczęcia wspólpracy Dolnego Śląska z Wlochami. Zarówno indywidualne jak i grupowe spotkania to dobra możliwość promocji i reklamy polskich produktów.
W programie zaplanowane są spotkania w siedzibach dolnośląskich firm, instytucjach oraz organizacjach branżowych. Spotkania będą mialy duże znaczenie dla rozwoju gospodarzcego Dolnego Śląska oraz relacji biznesowych z przedsiębiorcami wloskimi w następujących sektorach gospodarczych : budownictwo, dekoracja wnętrz, artykue spożywcze, odzież, mechanika, elektronika, budowa maszyn, turystyka.
Firma Consulenti al Quadrato zaprasza do udzialu wszytskich polskich przedsiębiorców zainteresowanych wspólpracą z Wlochami.

Korzyści dla polskiego przedsiębiorcy
Cele i korzyści jakie Polski przedsiębiorca może odnieść ze spotkań to:
1. Bezpośredni kontakt handlowy z producentem – bez pośrednika.
2. Bezpośredni wpływ na warunki handlowe zawierane z producentem.
3. Odbycie spotkań bez ponoszenia żadnych kosztów.
4. Możliwość z korzystania z pomocy tłumacza – bezpłatnie.
5. Indywidualna i bieżąca pomoc firmy Consulenti w negocjacjach handlowych.
6. Ułatwienie nabycia doświadczenia w międzynarodowych relacjach biznesowych.
7. Ogólne zapoznanie się z możliwościami włoskiego rynku.

Program „Andiamo in Polonia” – dla przedsiębiorców Polskich

Poniedziałek, 15 GRUDNIA 2008
Godziny przedpołudniowe – indywidualne, organizowane wcześniej spotkania i rozmowy z instytucjami
(ewentualne, ustalone spotkania będą wcześniej konsultowane)

Wtorek, 16 GRUDNIA 2008
10.00 – 12.00 Spotkania B2B (przedsiębiorcy włoscy i polscy)
12.00 Przerwa kawowa
12.30 – 14.30 Spotkania B2B (przedsiębiorcy włoscy i polscy)

Środa, 17 GRUDNIA 2008
Godziny przedpołudniowe – indywidualne spotkania przy asyście tłumaczy, wizyty w siedzibach
przedsiębiorstw i ewentualne podpisywanie wstępnych porozumień (ustalane bezpośrednio podczas
spotkań B2B)

Consulenti al Quadrato
Tel. 071 7937766
Faks 071 7845404
E-mail : [email protected]


Poprzedni

Erasmus w Rawennie

Srogie święta we Włoszech

Następny

Dodaj komentarz