Chcesz zostać tłumaczem włoskiego? Sprawdź, co się liczy!

Text Translation Typed On Retro Typewriter

Zaprzyjaźnij się z włoskim. Poznaj Włochy, tutejszą kulturę i mentalność mieszkańców słonecznej Italii. Zwróć uwagę na wszystko to, co jest „obce” i „inne”. Na każdym etapie ścieżki edukacji dużo ćwicz. Praktyka to pierwszy poważny krok do przejścia pewnego dnia na zawodowstwo. Tłumacz włoskiego „tłumaczy” nie … Zobacz więcej »

Sycylia czy Sardynia – na której z tych wysp spędzić wakacje?

Wakacje we Włoszech to świetny pomysł, ale niekoniecznie trzeba ograniczać się do Toskanii, podążania szlakiem architektury renesansu czy przeciskania się przez tłum turystów w kierunki Koloseum w Rzymie. Spełnieniem marzeń o cudownej włoskiej przygodzie może okazać się wyjazd na jedną z dwóch największych włoskich wysp. … Zobacz więcej »

Gdzie nad morze najtaniej samolotem w 2019?

Wyszukiwarka KAYAK sprawdziła, które nadmorskie miejscowości cieszą się największym wzrostem zainteresowania w te wakacje oraz gdzie Polacy mogą plażować bez nadszarpywania wakacyjnego budżetu. Okazuje się, że włoskie kierunki… zdominowały ranking dla podróżnych z Polski! Letni Przewodnik Travel Hacker to analiza największych trendów na lato 2019. … Zobacz więcej »