,

Buone feste od redakcji wlochy.edu.pl – podsumowanie roku

przez redakcja

Nadchodzi koniec roku 2011 jak i najbardziej chyba oczekiwane święta Bożego Narodzenia. W tych dniach chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym czytelnikom, tym przebywającym w kraju jak i za granicą spokojnych i radosnych świąt jak i energii i pełnego wyzwań nowo nadchodzącego roku 2012.

Ponieważ już za parę dni wejdziemy w nowy rok 2012 pragniemy podsumować rok 2011. Mijający rok to przełomowy okres w funkcjonowaniu naszego serwisu. Od 1 stycznia odwiedziło nas ponad 416 tysięcy użytkowników –prawie 3 razy więcej niż w 2010 roku – którzy wygenerowali prawie 2 miliony odsłon.

 

W 2011 roku doszło do wielu zmian na naszym portalu. Głównym sukcesem była zmiana szaty graficznej i poszerzenie funkcjonalności portalu między innymi w zakresie komunikacjii między naszymi użytkownikami. Każdy z naszych odwiedzających może założyć konto jak również komunikować się, wysyłać prezenty i uczestniczyć w pisaniu artykułów i newsów. Dodatkowym atutem jest możliwość umieszczania drobnych ogłoszeń.

 

W roku 2011 stworzyliśmy również fan page naszego serwisu na facebooku. W parę miesięcy osiągnęliśmy ponad 600 fanów naszej strony. Do tego dochodzą użytkownicy których mamy ponad 2 tysiące.

 

Zadania jakie wytyczamy sobie na kolejny rok to:

– Połączenie forum clubitaliano.pl i wloski.edu.pl w jedno działające pod domeną wlochy.edu.pl, dzięki temu użytkownik forum będzie mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności strony, a użytkownik strony z forum rejestrując się i logując tylko na stronie www.wlochy.edu.pl

– Zwiększenie funkcjonalności serwisu jak i zwiększenie integracjii użytkowników z korzystania z dostępnych funkcjonalności.

– Ponowne uruchomienie jedynego włoskiego radia w Polskim internecine www.radioitalia.pl

– Ustabilizowanie pozycji największego portalu na temat Włoch w Polskim internecine. 

 

 

Równocześnie kieruję podziękowania dla wszystkich osób które w mijającym roku przyczyniły się do rozwoju portalu, dziękuję naszym przyjaciołom jak redaktorom stron powiązanych tematycznie. Szczególne podziękowania kieruję w stronę aktualnej redaktor Patrycjii Kamińskiej za wkład i rozwój portalu.

 

 

Rafał Bednarski

Poprzedni

Na Sycylii odnaleziono skuter ukradziony 35 lat temu

Pod choinkę wino z Hitlerem?

Następny

Dodaj komentarz