,

Nowa odsłona Wlochy.edu.pl!

przez redakcja

Portal Wlochy.edu.pl powstał w lipcu 2008 roku jako pierwsza tematyczna platforma na temat Włoch. Od tego czasu serwis Wlochy.edu.pl zyskał sobie miano największego w Polsce portalu na temat Włoch. Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnie ważnym ze względu na zmianę funkcjonalności jak i szaty graficznej portalu.

Nie było by tego sukcesu gdyby nie grupa pasjonatów Włoch i języka włoskiego. Od początku funkcjonowania z naszym portalem współpracowało około 50 ludzi pełnych energii dla których pasja do Włoch to element odbicia się od szarej codziennej rzeczywistości. Podczas tego okresu napisaliśmy prawie 800 wartościowych publikacji, newsów, ciekawostek. Informowaliśmy o najważniejszych wydarzeniach płynących z Półwyspu Apenińskiego (jako pierwsi w Polsce przekazaliśmy informację o trzęsieniu ziemi w Abruzji). Setki a nawet tysiące godzin pracy, nieprzespane noce, doprowadziły nas do kolejnego etapu rozwoju Wlochy.edu.pl.

 

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy tworzyli razem z nami portal Wlochy.edu.pl, w szczególności za zaangażowanie i motywację jak i ciągłą chęć tworzenia i wytaczania sobie nowych horyzontów. Jednocześnie chciałbym zaprosić do dalszej współpracy wszystkich dla których Włochy są pasją a tworzenie naszego portalu przynajmniej w minimalnym znaczeniu będzie jej realizacją.

 

A co nowego znajdziesz na nowej odsłonie Wlochy.edu.pl?

 

– Multum informacji i ciekawostek z Włoch,

– Ludzi pełnych energii dla których Włochy są pasją (nowa funkcjonalność) – tworzymy społeczność Włoską, dzięki niej znajdziesz wiele wartościowych kontaktów,

– kalendarium imprez włoskich w Polsce i imprez polskich we Włoszech,

– oferty pracy we Włoszech i oferty pracy w Polsce z językiem włoskim,

– bazę firm włoskich, najlepszych restauracji, szkół języka włoskiego i wiele innych,

 

Opis portalu:

 

Portal Wlochy.edu.pl współpracuje z największym we Włoszech dziennikiem dla Polaków „Nasz Świat” i czołowymi polskimi portalami internetowymi. Na przełomie lat 2008/2009 współpracowaliśmy przy realizacji audycji „Viva Italia” w Radio Warszawa. Od początku naszego istnienia nawiązaliśmy współpracę z organizacjami (m.in.: International Development Organization) i instytucjami Włoskimi w Polsce (m.in.: Istituto Italiano di Kultura). Każdego miesiąca nasze strony odwiedza ponad 30 tysięcy miłośników Włoch jak i Polaków mieszkających we Włoszech. Przez okres ponad 2 lat odwiedziło nas ponad pół miliona internautów. Tworzymy społeczność ludzi ambitnych całkowicie oddanych swoim pasjom. Naszymi odbiorcami jest również szeroka grupa Włochów mieszkających na stałe w Polsce. Nasi redaktorzy, korespondenci z Włoch jak i tłumacze codziennie dostarczają

Poprzedni

Fortuna Romana Zaleskiego

Wybory regionalne 2010: około 10 tysięcy osób w Mediolanie z Beppe Grillo

Następny

Dodaj komentarz