PODZIEL SIĘ
Ocen ten tekst

„La Gazzetta dello Sport” podała do informacji, że włoski klub Genoa CFC zaoferował 7 milionów za napastnika Lecha Poznań Artjomsa Rudnevsa. Byłby to nowy rekord transferowy w historii Ekstraklasy.

Jak podaje włoska gazeta, klub Genoa proponuje 7 milionów za Łotysza grającego w Lechu Poznań i gdyby doszło do transakcji, padłby transferowy rekord w historii Ekstraklasy. Włoska Genoa od jakiegoś czasu poszukuje dobrego napastnika i ostatecznie wybór padł na Artjomsa Rudnevsa, którym od dawna interesowały się włoskie kluby, obserwując jego poczynania.

 

Do decyzji włoskiego klubu na pewno przyczyniła się niezwykle dobra passa zawodnika w polskiej ekstraklasie w 17 kolejkach strzelił 18 goli. Pozyskaniem Łotysza były też zainteresowane inne kluby, takie jak  Zenit Petersburg czy Newcastle United.

 

Kontrowersyjna jednak wydaje się cena jaką zaoferowała Genoa za Artjomsa Rudnevsa. Polska prasa informowała bowiem o problemach finansowych z jakimi boryka się Lech Poznań, dlatego też włoski klub z powodzeniem mógłby zacząć negocjacje od nieco niższej sumy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here