,

Neapol, aresztowano członka camorry. Przed schwytaniem ucieka boss klanu Scissionisti.

przez bedy

Obława w Quarto. Carmine Cerrato w kajdankach. Był na liście 100 najbardziej niebezpiecznych zbiegów włoskich. Obława w Quarto. Carmine Cerrato w kajdankach. Był na liście 100 najbardziej niebezpiecznych zbiegów włoskich.

Neapol (3 marca) – poszukiwany 34-letni Carmine Cerrato, członek separatystycznej grupy Scissionisti, czołowy przedstawiciel klanu Amato-Pagano, wpisany do sporządzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych listy stu najbardziej niebezpiecznych zbiegów we Włoszech, został aresztowany ostatniej nocy w Quarto przez oddział Komendy Głównej Policji w Neapolu. Ścigany był poszukiwany od maja ubiegłego roku.

Podczas operacji aresztowania udało się uciec bossowi camorry, 41-letniemu Cezarowi Pagano, będącemu na liście 30 najniebezpieczniejszych zbiegów i uznawanemu przez śledczych za obecnego przywódcę klanu Scissionistów. W wyniku rewizji znaleziono 50 tysięcy euro w gotówce oraz różne kosztowności.

Vittorio Pisani, szef wydziału policji w Neapolu: «Śledztwa są kontynuowane, klan liczy jeszcze wielu innych ważnych zbiegów»

Źródło: www.ilmattino.it

Poprzedni

Alkoholizm chorobą duszy i ciała

Włoskie święta literatury

Następny

Dodaj komentarz