,

Wybrano najpiękniejszą włoszkę 2011 roku (zdjęcia)

przez redakcja

Została nią 19 letnia włoszka Stefania Bivone z Kalabrii. Stefania jest uczennicą liceum, wysoka bo aż 179 cm, zauroczyła swą typową śródziemnomorską urodą.

Najpiękniejsza włoszka chciałaby pracować w telewizji zamiast śpiewać i chodzić po wybiegu, na pytanie czy ma chłopaka nie udzieliła odpowiedzi (zdjęcie)

Stefania Bivone z Kalabrii

 

Zobacz profil Miss Italia 2011 na facebooku

 

Zobacz finał Miss Italia 2011 (video)

 

Zobacz więcej zdjęć Stefanii Bivone >>

 

Miss Italia to konkurs najpiękniejszej włoszki który prowadzony jest od 1939 roku. Rok w rok konkurs transmitowany jest przez włoską telewizje publiczną Rai Uno. Konkurs odbywa się tradycyjnie w miejscowości Salsomaggiore Terme.

 

Drugie miejsce zajęła Valentina Vidal. Urodzona w 20/06/1989 roku mieszka w Cervignano del Friuli (Friuli Venezia Giuglia). Ma ciemnobrązowe włosi i niebiesko-zielone oczy. Wysoka1,79 m dziewczyna od młodości oglądała konkursy miss Italia wraz z mamą i dwiema siostrami. Studiuje ekonomie i pracuje jako hostessa. Po zakończeniu studiów chciałaby wyjechać za granicę i pracować jako manager. Valentina gra w siatkówkę we włoskiej serie C. W czasie wolnym ogląda mecze wraz ze swym tatą. Jak sama mówi często chodzi z tatą oglądać mecze drużyny Udinese.

 

Valentina Vidal zajęła 2 miejsce w Miss Italia 2011, kocha tatuaże chociaż nie ma żadnego, zadowolona z faktu iż w tegorocznej edycji uczestniczyły dziewczyny o rozmiarach do 44 (zdjęcie)

Valentina Vidal

 

Trzecie miejsce zajęła Alessia Cervelli, urodzona w Moncalieri 13/11/1991 roku żyje w Turynie. 1,72 m wysokości, ciemne włosy i brązowe oczy. Alessia studiuje nauki o polityce i chciałaby pracować w telewizji. W przeciwieństwie do drugiej sklasyfikowanej Valentiny lubi tatuaże i posiada jeden.

 

Alessia Cervelli sklasyfikowana na 3 miejscu (zdjęcie)

Alessia Cervelli

Poprzedni

Niewidzialne Kolegium – Fabrizio Battistelli (konkurs!)

Grudniowy weekend w Bolonii za grosze

Następny

Dodaj komentarz