PODZIEL SIĘ
Ocen ten tekst

Rankiem zawaliło się skrzydło budynku we wschodnim Neapolu zajmowanego przez czterech cudzoziemców. Spod gruzów, oprócz Polki, wydobyto trzy osoby. Trwają poszukiwania piątej.

Budynek znajdował się na ulicy Emanuele Gianturco. Według ustaleń policji zamieszkiwało go czterech cudzoziemców. To właśnie jeden z nich zaalarmował policje, dzwoniąc z telefonu komórkowego.

Wydaje się, że zawaliły się niektóre ze stropów budynku. Przyczyny będą jeszcze ostatecznie badane i potwierdzane.  W okolicy policja i strażacy przekierowują ruch. Służby ratunkowe wydobyły spod ruin Polkę, która nie przeżyła zawalenia się budynku. Poza ofiarą wyciągnięto spod gruzów trzy inne osoby. Dwie nie odniosły obrażeń i zostały przetransportowane na komisariat policji w celu przesłuchania.  Jedna osoba odniosła zranienia i kontuzje i przewieziono ja do pobliskiego szpitala „Loreto Mare”. Według aktualnych informacji, brakuje piątej osoby.

Budynek był wzmocniony podporami już od jakiegoś czasu, ale pomimo to stał się schronieniem dla imigrantów ze wschodu Europy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here